تلفن : 88864772  |  فکس : 88319252  |  تلفن : 88864776

انواع مواد

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر نسبت به خطرات و عوارض مخدر صنعتی NPS که این روزها نوعی از آن تحت عنوان "دستمال" خبرساز شده است، هشدار داد.

مطالعه بیشتر...

گیاه Khat با نام علمی Catha edulis گیاه گلداری است به ارتفاع 2 تا 12 فوت (هر فوت معادل 30.5 سانتیمتر) که بومی بخش گرمسیری شرق آفریقا و شبه جزیره عربستان می ‌باشد. خات از سال ۱۹۷۳ توسط سازمان جهانی بهداشت نوعی ماده اعتیاد آور محسوب شده و در منطقه صعده کشور یمن بطور وسیع کشت می ‌شود.

مطالعه بیشتر...

ریتالین وابسته به دسته ای از داروهاست که به آنها می گوئیم محرک های صناعی. افزایش انرژی، کاهش خواب، افزایش اعتماد به نفس، افزایش تمرکز، بالا بردن دقت و یادگیری و کاهش اشتها از عمده ترین اثرا این داروهاست. صناعی به این معنی است که این داروها را در کارخانه تولید می کنند. محرک های طبیعی هم داریم که در طبیعت وجود دارند و شامل کافئین، نیکوتین، و کوکائین می شوند.

مطالعه بیشتر...

سالویا گیاهی از خانواده نعناییان است که دارای یک روانگردان بسیار قوی به نام " سالوینورین " می باشد و در کشور مکزیک بصورت بومی می روید. سالویا دارای سابقه طولانی مصرف توسط شمن های این منطقه می باشد و از سال 1990 تا به امروز در بسیاری از نقاط دنیا به عنوان روانگردان مصرف می شود.

مطالعه بیشتر...

روز به روز تعداد افرادی که اعتیاد به تراومادول دارند در حال افرایش است که با عوارض جدی آن مواجه می شوند. این دارو دارد جای خودش را در فضای اعتیاد باز می کند. مصرف کنندگان آن می گویند بارها سهی می کنند آن را کنار بگذارند اما موفق نمی شوند. معنایش این است که مثل هروئین یا تریاک و سایر مواد ویژگی های تمام عیار یک اعتیاد کامل را دارد. این دارو در سال 1977 وارد داروهای پزشکی شد.

مطالعه بیشتر...

اطلاعات تماس

    • ایران - تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان بهار شیراز - جنب داروخانه دکتر ولی زاده - پلاک 189 - طبقه اول - واحد 2


این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

https://t.me/aftabmehrvarzi

https://www.instagram.com/aftabmehrvarzi

درباره کلینیک آفتاب مهرورزی

مرکز درمان سوءمصرف مواد آفتاب مهرورزی با هدف ارتقای دانش بالینی و ارایه درمان نمونه در سوء مصرف و وابستگی به مواد و مداخله در سایر رفتارهای اعتیادی زیرنظر اساتید و صاحب­نظران حوزه اعتیاد کشور در سال 1387 تأسیس شده ... ادامه جزئیات

تلفن های جدید کلینیک آفتاب مهرورزی


تلفن : 88864772
تلفن : 88864776
تلفن : 88864797

------------------------

فکس : 88319252

Scroll to top