تلفن : 88864772  |  فکس : 88319252  |  تلفن : 88864776

آموزش خانواده

اعتیاد رفتاری به رفتاری اجباری وسواس مانند گفته می شود که فرد مبتلا نمی تواند آن را کنترل کند و با وجود آسیب های که به خود وی و دیگران می رساند نمی تواند فقط با اراده خود از آن دست بردارد.

مطالعه بیشتر...

از یک سال بعد از شروع کار مرکز و ارایه خدمات درمانی به مراجعین، ضرورت وجود جلساتی برای ارتباط بیشتر با خانواده ­های آنان و آشنایی خانواده­ ها با نحوه درمان مراجعینشان به خوبی حس شد. عمدتا افراد سوءمصرف کننده مواد به تدریج از خانواده­ های خود فاصله می­ گیرند و این فاصله تاثیر خود را در ساختار خانواده می­ گذارد.

مطالعه بیشتر...

يکي از اشتباهات شايد انجام ندادن تست در زمان مناسب و يا بي‌توجهي به نتايج تست‌ها مي­باشد. انجام منظم تست‌ها توسط درمانگر داراي چند جنبه مثبت است:

مطالعه بیشتر...

اغلب خانواده‌ها زمان‌هايي در طول مدت مصرف سعي زيادي در حل مشکل مصرف معتاد خود به وسيله کنترل، نظارت، چانه‌زدن و پرخاشگري داشته‌اند، ولي موفق نشده‌اند.

مطالعه بیشتر...

درمان نگهدارنده با متادون اكثراً موجب بهبودي سريع‌تري در عملكرد اجتماعي و خانوادگي فرد مي‌گردد. اين موضوع هرچند از طرفي موجب رضايت بيشتر افراد خانواده مي‌گردد، ولي اين تغيير سريع ممكن است موجب گردد تا خانواده نتواند انتظارات خود را بصورت مناسبي بر اساس واقعيات موجود و توان بيمار تنظيم نمايد.

مطالعه بیشتر...

اطلاعات تماس

    • ایران - تهران - میدان هفت تیر - ابتدای خیابان بهار شیراز - جنب داروخانه دکتر ولی زاده - پلاک 189 - طبقه اول - واحد 2


این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

https://t.me/aftabmehrvarzi

https://www.instagram.com/aftabmehrvarzi

درباره کلینیک آفتاب مهرورزی

مرکز درمان سوءمصرف مواد آفتاب مهرورزی با هدف ارتقای دانش بالینی و ارایه درمان نمونه در سوء مصرف و وابستگی به مواد و مداخله در سایر رفتارهای اعتیادی زیرنظر اساتید و صاحب­نظران حوزه اعتیاد کشور در سال 1387 تأسیس شده ... ادامه جزئیات

تلفن های جدید کلینیک آفتاب مهرورزی


تلفن : 88864772
تلفن : 88864776
تلفن : 88864797

------------------------

فکس : 88319252

Scroll to top